Jezerní motiv v západu slunce
zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč