215. Nádoba s motivem Římanů
značeno 148
Materiál: keramické
Šířka: 16 cm, výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:11 SELČ
Zbývá: 17d 9h 43m 24s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč