Motiv přístavu z Ostende
na reversu autorský štítek bez signace, signováno tužkou vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč