Lidé na ulici
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 77 cm, rámování: 88,5 x 107
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč