Hráč na violoncello
Viktor Oliva?, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 25 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 44 x 36
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč