Lekce zpěvu
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 52 x 39
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč