Kostel nad městem
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 72,5
Konec dražby: 05.06.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč