Dívka s nádobou
Rámováno v blondel rámu, rentoilováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 38 cm, rámování: pošk. 48 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč