Konvolut 4 děl - Květiny
2 grafiky, jedna malba a tisk, různí autoři, dvě signované, dvě pasparty, vše zaskleno a rámováno
Šířka: 17,5 a 14,5 cm, výška: 22,5 a 17,5 cm, rámování: 35 a 28,5 x 29,5 a 24
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč