210. Sedící Kristus
barvená dřevěná soška, signováno zespodu, uražený prst u nohy
Materiál: dřevo
Šířka: 16 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 17d 9h 15m 59s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč