Konvolut 3 ks Grafik
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 83/200, 11/200, 44/200
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list 42,5 x 29 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč