Hornatá krajina
datováno a signováno vpravo dole, volný list
Technika: tuš
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč