V kuchyni
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 12.09.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč