Konvolut 5 kusů grafik
datováno a signováno, volné listy
Technika: lept
Šířka: od 8 do 16,5 cm, výška: od 6 do 14,5 cm
Konec dražby: 06.06.2024 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč