Zátiší s houbami
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1931
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 34 x 44
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč