207. Vyřezávané figurky 2ks
signováno a datováno zespodu
Materiál: dřevo, datace: 1976
Šířka: 27 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:08 SELČ
Zbývá: 17d 9h 41m 29s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč