Notre Dame
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 65 cm, výška: 53 cm, rámování: 58 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč