Naivní scenérie z Alp
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 90 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 103 cm
Konec dražby: 06.06.2024 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč