Konvolut 4 děl - Příroda a ptáci
signováno i datováno tužkou, různí autoři, různé techniky, grafiky a jeden textil, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1978 - 1989
Šířka: 12,5 a 8 cm, výška: 14,5 a 6 cm, rámování: 31 a 24 x 25 a 18,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč