Zátiší s dýněmi a džbánem
zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 25,5 x 38
Konec dražby: 10.04.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč