Stojící akt
signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 49 cm, rámování: 61 x 41,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč