203. Na vesnici
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 69,5 x 89,5
Konec dražby: 08.10.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 17d 9h 37m 12s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč