Marseille
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 23 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 47 x 37
Konec dražby: 22.10.2023 16:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč