Letní kvítí
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 51 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč