Kostelík v dáli
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš, datace: 1933
Šířka: 29 cm, výška: 19 cm, rámování: 25,5 x 36 cm
Konec dražby: 06.06.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč