Barevné domky
Nerámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 46 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč