202. Stromy
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 17d 16h 35m 47s
Vyvolávací cena: 500 Kč