Pohled do krajiny
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 33,5 x 43
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč