Madona s Ježíškem
Pravděpodobně Řecká provenience. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na dřevě, datace: 20. stol.
Šířka: 27 cm, výška: 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč