201. U splavu
Rámováno.
Datováno: 1885
Datováno: 1885
Technika: olej na plátně
Šířka: 127 cm, výška: 69 cm, rámování: 87,5 x 127
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:06 SELČ
Zbývá: 17d 16h 4m 33s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč