Květiny ve váze
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1960
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 37 cm
Konec dražby: 19.08.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč