Děti na buvolu
signováno razítkem vpravo dole, na reversu autorský popis a podpis, rolovací závěsný čínský obraz v původní signované etui
Šířka: 65 cm, výška: 105 cm, rámování: celkově 183 x 78 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč