Radnice na Kornmarktu
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 26,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 37 x 43
Konec dražby: 12.09.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč