Křesťasnské motivy, konvolut 2ks
rámováno, zaskleno (Panna Marie s dítětem má prasklé sklo s věnováním na zadní straně), závěsné obrázky
Materiál: Podmalba na skle
Šířka: cca 18 cm, výška: cca 20 cm, rámování: cca 16 x 16,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.08.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč