Chrám
datováno a signováno uprostřed dole, paspartováno
Technika: kresba, datace: 1980
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 43,5 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč