Stylizovaný muž
zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 9,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 26 x 22
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč