Obora Hvězda
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu místopisné určení: Obora Hvězda - Praha. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 65,5 cm, výška: 91,5 cm, rámování: 105,5 x 79,5 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč