Hon na lišku
signováno vpravo dole, rámováno ve vyřezávaném dřevěném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 44 cm, rámování: 67 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč