Klaun na látce
signováno dole pod látkou, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Malba/látka
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm, rámování: 41,5 x 31,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč