198. Vraždění neviňátek - studie
roztržený kraj
Technika: akvarel
Šířka: 60 cm, výška: 87,5 cm, rámování: volný list
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 07.10.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 17d 16h 5m 40s
Vyvolávací cena: 500 Kč