198. Vraždění neviňátek - studie

roztržený kraj
Technika: akvarel
Šířka: 60 cm, výška: 87,5 cm, rámování: volný list
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 07.10.2024 21:05 SELČ

Zbývá: 17d 16h 5m 40s

Vyvolávací cena: 500 Kč