Potok v lese
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 43 x 48
Konec dražby: 06.06.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč