197. Loď na řece
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 70,5 x 101
Konec dražby: 08.10.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 17d 9h 14m 25s
Vyvolávací cena: 4 000 Kč