Lidé s lucernou
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 25,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 42 x 33,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč