197. Květiny ve váze
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 64,5 cm, rámování: volné plátno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 17d 18h 27m 51s
Vyvolávací cena: 500 Kč