Hrad v krajině
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 103,5 cm, výška: 67 cm, rámování: 92 x 128,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč