Pár na nábřeží
Zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 27 x 20
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč