U kostela
datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1998
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 30 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč