Pobřežní pozemek s domy
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 42,5 x 48
Konec dražby: 10.07.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč