194. Portrét ženy - XL formát
signováno vpravo dole, rámováno v bohatě zdobeném blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 81 cm, rámování: 103,5 x 82,5
Konec dražby: 08.10.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 17d 9h 29m 43s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč