Zbojníci
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1935
Šířka: 25,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 40 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč